13 listopada 2015 Kate 2Comment

daisy-747320_1280

Dziś porcja dziesięciu zdań, którymi można wzmacniać zaufanie do samego siebie. Jednak, w tym przypadku rzecz bardzo ważna! Zatrzymaj się przy każdym z tych zdań na chwilę i przyjrzyj się swoim odczuciom wobec niego i temu, czy jest w Tobie miejsce dla niego. Te zdanie będą pomocne tylko, jeśli będą wypływać z Ciebie, a żeby tak się stało potrzebny jest Ci odpowiedni grunt. Trochę jak z kwiatkiem. Wręczam Ci je, ale jeśli nie ma w Tobie przestrzeni dla nich to zwiędną za kilka dni. Dlatego czytaj i przyglądaj się swojemu Wnętrzu.

1. Ufam, że robię to, co dla mnie dobre.

2. Ufam, że mogę popełniać błędy.

3. Ufam, że w punkcie, w którym się znajduję podejmuję najlepsze decyzje.

4. Ufam, że miejsce, w którym się znajduję jest mi potrzebne.

5. Ufam, że sytuacje, których doświadczam służą mojemu rozwojowi.

6. Ufam, że podążam za tym, co dla mnie najważniejsze.

7. Ufam, że nie robię nic wbrew sobie.

8. Ufam, że w każdej sytuacji mogę liczyć na swoje wsparcie.

9.Ufam, że realizuję siebie w najlepszy dostępny mi sposób.

10. Ufam temu, co czuję.


Jakie zdanie według Ciebie warto tutaj dodać? Podziel się swoim pomysłem w komentarzu albo napisz w jakim stopniu trafiają do Ciebie te, które zaproponowałam :)


Jeśli spodobał Ci się ten tekst daj temu wyraz przesyłając go dalej! :)


KOMUNIKAT
Na blogu zbliżam się do bardzo wyjątkowego momentu. Z tej okazji w następnym tekście przygotowałam coś absolutnie wyjątkowego, coś, z czego jestem na prawdę dumna i mam nadzieję, że Ci się spodoba.
Pojawi się już jutro (sobota) wieczorem, nie przegap! :)

UPDATE: Wyjątkowym momentem była publikacja setnego tekstu na blogu pt. 100 korzyści rozwoju wewnętrznego, który serdecznie Ci polecam :)


Jeśli masz ochotę przeczytać inny z tekst z serii „10 zdań” polecam Ci te, które stworzyłam dotychczas:

  • Ciekawi mnie ta niespodzianka dziś! :)
    Co do zdań wszystkie uważam za swoje, jedynie zatrzymałam się przy czwartym co wiąże się czasem z odpuszczaniem czegoś na rzecz drugiego. Często taki chochlik w głowie sieje we mnie wątpliwości. Ale wierzę, że moje wybory zawsze doprowadzą mnie do czegoś dobrego.

    • Chochliki też są potrzebne i jeśli zostaną wysłuchane do czegoś doprowadzą. Niespodzianką sama jestem podekscytowana :)