7 marca 2015 Kasia Potasznik 0Comment

Droga Pani,
dzień kobiet to szczególne święto, w którym swoją kobiecość powinnaś sama wystawić na własny piedestał i wzmocnić swoje przekonanie o tym, że kobiecość to wielki dar.
To Ty jesteś piękna, wolna, silna i odważna. Ty masz ciało, którego tajemnicę piękna cudownie jest odkrywać każdego dnia i to Ty dyktujesz własne warunki kanonów piękna.

Ty masz wspaniały uśmiech, pod którym kryje się szczera radość istnienia.

To Ty możesz decydować i wybierać najlepszy wariant swojego życia opierając się na swoim Wnętrzu, którego wielkości nie sposób objąć rozumem. Jesteś energią, która napędza do realizowania rzeczy wielkich i pięknych. Możesz odważnie robić to, co dyktuje Ci serce i czego pragniesz. Możesz każdego dnia robić rzeczy piękne z ludźmi, których kochasz. A kochać potrafisz niebywale, więc przelewaj moc miłości na wszystko co Cię otacza.

Jesteś prawdziwym diamentem. Wszystko co piękne to Ty, a najpiękniejsza zawsze będziesz w swoich oczach. Poczuj się kobietą w pełnym tego słowa znaczeniu! :)

spring-in-my-body
Arwen Abenstern – KWP / Foter / CC BY

Post scriptum
Nie potrzebujesz potwierdzenia tego co napisałam w postaci kwiatów i aktów uwielbienia, niech będą po prostu miłym dodatkiem ;)