23 listopada 2015 Kasia Potasznik 3Comment

Treści tutaj coraz więcej, więc poczułam potrzebę, żeby przypomnieć te, co istotniejsze. W gruncie rzeczy wierząc w dużą istotność podejmowanych wątków trudno ot tak wykroić kilka najważniejszych, ale udało się. Ukłon wdzięczności w Waszym kierunku za kilka podesłanych faworytów. Odnośnik do tekstów w każdym zdjęciu.

feet-619399_1280

Tekst, który otworzył bramy tutejszego blogowania i pojawił się jako pierwszy. Traktuje o kwestii podstawowej i najważniejszej, którą zrozumieć i poczuć życzę każdemu.

sunset-433626_1280

Tekst, który inspiruje do tego, żeby ze sobą rozmawiać i robić to w sposób, który służy i służyć będzie zawsze. W moim odczuciu jest to najprzyjemniejsza forma budowania relacji ze sobą.

hole-840089_1280

Nie jest tak, że lekko i przyjemnie jest zawsze. Może nie jest nigdy, może nie trzeba oceniać jak jest. Nie mniej czasem ewidentnie jest nie tak i wtedy tym bardziej potrzebujemy swojego wsparcia. O tym jak sobie pomóc w trudniejszych chwilach przeczytasz w tekście kryzys.

blossom-215565_1280

Tekst, który lubię szczególnie. Podesłałabym każdemu z zachętą do otwarcia się na siebie przez wzgląd na proponowaną nam obfitość życia.

forest-110900_1280

Cóż, jest krótki i na temat. Trudno mi go opisać, więc po prostu przeczytaj.

landscape-398500_1280

Tekst o tym, że przemijanie jest ważne i potrzebne, a strata, jeśli tylko sobie na to  pozwolimy, może być cennym doświadczeniem.

Przypadła mi do gustu taka forma przypominania tekstów i chętnie co jakiś czas taki przegląd Ci zaproponuję. Gdybyś natomiast był zainteresowany praktycznym wykorzystaniem treści tekstów, zapraszam Cię serdecznie do odbioru listów newslettera spełnienia :)


Jeśli Twój faworyt spośród tekstów na blogu nie pojawił się powyżej, alarmuj w komentarzu – nadrobimy jego wyróżnienie przy najbliższej okazji. Jeśli chcesz przeczytać tekst na istotny dla Ciebie temat, daj znać, zobaczymy co da się zrobić.


Jeśli znasz kogoś, kto nie ma pojęcia o kierunku spełnienia to możesz śmiało podesłać mu ten mały pakiecik tekstów na dobry początek naszej przyjaźni :)