7 sierpnia 2015 Kasia Potasznik 1Comment

Listy mają w sobie coś z rodzaju magii. Jeśli myślę o aurze ich pisania i czekaniu na odpowiedź to kojarzy mi się to z czymś niezwykłym. Nie skorzystam z tej niezwykłości dosłownie, ale myślę, że e-maile mogą mieć podobny wymiar i zamierzam z niego zrobić użytek albo po prostu im go nadać.

sparkler-839831_1280

Jak już pewnie wiesz (a jeśli nie, to właśnie nadrabiasz) stworzyłam młodszego brata bloga, którym jest newsletter spełnienia. Trochę czasu trwało zanim stworzyłam wizję newslettera, który sama chciałabym otrzymywać, ale już mam i krótko Ci ją przedstawię.

Relacja
Newsletter to będzie kontakt jeden na jeden. Piszę do Ciebie, Ty czytasz, być może mi odpisujesz. Widzę w tym przestrzeń do bliższego poznania i stworzenia indywidualnej przestrzeni do rozwoju i poznania samego siebie. Na blogu i Facebooku to trochę Ty jesteś moim Gościem, w Twojej skrzynce ja będę Twoim i czuję wobec tego zobowiązanie :)

Praktyka
Jeśli jesteś ze mną dłużej to pewnie zauważyłeś, że przy wcześniejszych tekstach pojawiały się misje, czyli praktyczne zadania do wykonania nawiązujące do tekstu. Uważam, że nie ma rozwoju bez praktyki i od samego czytania człowiek się nie zmienia. Ma to oczywiście walor inspiracji i motywacji, ale tak jak kiedyś pisałam kucharz od samego czytania przepisów nie stanie się kucharzem. I właśnie! Newsletter stanie się posłańcem praktycznego działania, które będzie wspierać Twój rozwój :) Będą to zadania, które sama chciałabym wykonać, a to znaczy, że poprzeczkę postawiłam sobie wysoko,  i cóż, nie ma to tamto, stanę na wysokości zadania!

Odkrywanie nowego znaczenia
Lubię swoje teksty i kiedy czytam je po kilku miesiącach odkrywam w nich nowe znaczenie i czuję, że warto do nich wracać. Dlatego te, które będą nawiązywać do tematów w newsletterze pozwolę sobie przypominać.

Jeśli zdecydujesz się być Subskrybentem tego newslettera to po pierwsze Ci gratuluję, po drugie się cieszę, a po trzecie zapisz się do niego TUTAJ.

Z mojej strony dziś tyle, życzę Ci duuużo pozytywnej energii! :)

…………………………………………………………………………………………………………
JAKIE SĄ TWOJE DOŚWIADCZENIA Z NEWSLETTERAMI?
Czytasz je w ogóle? Czego oczekujesz od ciekawego newslettera?
Podziel się w komentarzu :)
………………………………………………………………………………………………………….

Chętnie zagoszczę w skrzynkach e-mailowych Twoich Przyjaciół i Rodziny,
prześlij im link do zapisu :)
a

  • Zapisałam się – jestem ciekawa jak to będzie :) Moje doświadczenia z newsletterem są nad wyraz dobre. Korzystam z jednego serwisu psychologicznego, porad marketingowych w blogosferze, oraz dawno temu znalazłam bardzo ciekawy informator na temat seksu :)