14 sierpnia 2015 Kasia Potasznik 2Comment

W trosce o docieranie do Ciebie dobrej jakości treści rozpoczynam nowy cykl! Postanowiłam łowić w gąszczu Internetu to, co mnie zainspirowało, ujęło, zaintrygowaoł, rozśmieszyło. Będę dzielić się  linkami, które są moim zdaniem warte polecenia. Gotowi? Zaczynamy :)

POSZERZ SWOJE HORYZONTY [animacja]

Na początek cudowna animacja! Chciałabym zachęcić zajawką, ale nie wiem o czym napisać, żeby nie zepsuć Ci oglądania. Nie chcę nazywać, o czym moim zdaniem jest ta animacja, bo pewnie każdy zobaczy w nim coś innego, dlatego po prostu uwierz, że warto :) (odnośnik w tytule)

vimeo bird
https://www.facebook.com/RGFilmes/videos/10151940252246815/?fref=nf

UWOLNIJ KREATYWNOŚĆ [wykład]

Jeden z lepszych wykładów, jakich słuchałam. Wojciech Eichelberger w ramach Strefy Psyche SWPS opowiada o tym, jak możemy stymulować siebie, nasz mózg i do czego nam to w ogóle potrzebne.
Nie jest krótki, ale w tym przypadku to niewątpliwie atut.


PSYCHOPACI NIE TACY, JAKIMI ICH MALUJĄ? [wywiad]

Intrygujący wywiad z Kevinem Duttonem, autorem książki „Mądrość psychopatów” o tym, że każdy z nas po trosze nim jest, co niekiedy może przynosić korzyści. Ciekawe ujęcie tematu z innej perspektywy (odnośnik w tytule).

SPRAWDŹ KIM JESTEŚ  [test]

Wiedziałam, że test osobowości MBTI to dobry test, ale po wykonaniu tego tutaj zaskoczył mnie tak dokładny opis mojej „kasiowości”. Miałam wrażenie, jakby ktoś mnie prześwietlił ;) Strona po angielsku, jednak jeśli jest to przeszkoda to warto ją przeskoczyć (odnośnik w tytule).

free personality test
http://www.16personalities.com/free-personality-test

 

ZOSTAŁEŚ STWORZONY, BY BYĆ NIESAMOWITYM

No i wisienka na tym linkowym torcie, uroczy Kid President. Za każdym razem, kiedy go oglądam robi mi to samo :) Robi mi tak dobrze, że wzrastają wszystkie moje pozytywne wskaźniki. Uwielbiam go absolutnie!

Wartościowych treści nigdy dość, więc jeśli tylko znasz coś godnego uwagi podeślij w komentarzu. Napisz czy spodobały Ci się te linki, których chciałbyś więcej, a które mam sobie darować, dzięki temu następnym spróbuję odpowiedzieć na Twoje potrzeby :)
……………………………………………………………………………………………………………………………………………….
Jak zwykle możesz mi pomóc dotrzeć do nowych Czytelników śląc tekst dalej – będę Ci wdzięczna po stokroć :) Możesz nawet upomnieć się o indywidualną nagrodę, coś wymyślę :)
………………………………………………………………………………………………………………………………………………
Stworzyłam newsletter, w którym spotykamy się na trochę innych zasadach, jeśli chcesz je poznać, zapisz się tutaj albo w bocznym menu bloga :)

  • odrobinaraju.pl

    Animacja jakościowo jest fajna, takie mi się podobają, nie są ani przesadzone ani zbyt słabe. Są w sam raz, jeśli chodzi o treść animacji to ja chyba jestem za stara :) bo dla mnie jej treść jest za słaba, ale sądzę że dla małych dzieci jest w sam raz i wnioski pozytywne same też się nasuwają, co można wynieść z takiej bajeczki :) Pozdrawiam

    • Cieszę się w takim razie, że trafia w gust jakością ;)