18 października 2014 Kasia Potasznik 0Comment

Kierunek spełnienia powstał po to, żebyś dowiedział się o sobie czegoś więcej, zaczął spoglądać w głąb siebie, a w efekcie poczuł co znaczy świadomie żyć.

Zamierzam dostarczać Ci wiedzy i inspirować do poznawania siebie, ponieważ jestem przekonana, że rozwój wewnętrzny jest podstawą wszystkiego. Jest absolutem. Być może Ty uznajesz za taką podstawę coś innego i to dobrze, natomiast tutaj będę dzieliła się swoim punktem widzenia. Ode mnie jednak wychodzimy, ale skupiamy się na Tobie – to taki drobny, acz znaczący, szczegół. Ja uczę się siebie nieustająco, ale już od dłuższego czasu mam się świetnie i teraz postaram się przekonać Ciebie do koncentracji na własnej osobie.
To jest klucz, bo moja koncentracja na Tobie na niewiele się zda, jeśli sam się sobą nie zajmiesz. Chodzi o to, żebyś TY (tak, dokładnie do Ciebie kieruję te wyrazy) skupił na sobie uwagę i jeszcze zrobił to w skuteczny sposób, czyli taki, który sprawi, że będzie żyło Ci się lepiej. Wydaje ci się, że brzmi banalnie? Masz rację, dobrze ci się wydaje, ale masz do tego prawo, bo być może jeszcze nie wiesz jak wygląda twój wyższy poziom życia. Jak zwąchasz z czym to się je to zrozumiesz, że żyć lepiej się da, a tak naprawdę to nie da się bez tego żyć.

Świetnie, że tu jesteś, bo istnieje prawdopodobieństwo, że chcesz od siebie czegoś więcej, może próbujesz się do tego przekonać albo nie wiesz po co to czytasz, ale da Ci to do myślenia.
W każdym wypadku – świetnie!, oto chodzi! Wszystkie ręce na pokład! Nadchodzi spełnienie!

Foto: Foter, ¥§•ªˆ¨ˇ© LOVE © ˇ¨ˆª•§¥.