Kierunek spełnienia powstał po to, aby zainspirować Cię do spojrzenia w głąb siebie i poszerzenia swojej świadomości.

Przekazuję tutaj wiedzę  i motywuję do poznawania siebie, ponieważ jestem przekonana, że rozwój wewnętrzny jest podstawą wszystkiego. Jest absolutem. Być może Ty uznajesz za taką podstawę coś innego i to dobrze, natomiast tutaj dzielę się swoim punktem widzenia i mam nadzieję Cię do niego przekonać. Ode mnie jednak wychodzimy, ale skupiamy się na Tobie – to taki drobny, acz znaczący, szczegół.

To jest klucz, bo moja koncentracja na Tobie na niewiele się zda, jeśli sam się sobą nie zajmiesz. Chodzi o to, żebyś skupił na sobie uwagę i zrobił to w skuteczny sposób, czyli taki, który sprawi, że będzie żyło Ci się lepiej. Może to brzmi banalnie, bo być może jeszcze nie wiesz jak wygląda twój wyższy poziom życia, ale uwierz mi, że jest się o co postarać. Kiedy tylko poczujesz z czym to się je to zrozumiesz, że żyć lepiej się da, a tak naprawdę to nie da się bez tego żyć.

Świetnie, że tu jesteś, bo istnieje prawdopodobieństwo, że chcesz od siebie czegoś więcej, może próbujesz się do tego przekonać albo nie wiesz po co to czytasz, ale da Ci to do myślenia. W każdym wypadku – świetnie! Oto chodzi! Wszystkie ręce na pokład! Nadchodzi Twoje spełnienie!

……………………………………………………………………………….
Kilka ważniejszych tekstów na dobry początek
……………………………………………………………………………….

* „Dobrze, że jesteś„*

* „Przebudzenie” *

*„Cenna umiejętność” *

* „Kryzys” *

* „Siła w zwątpieniu” *

*„Zajrzyj pod dywan” *

* „Jesteś kimś więcej” *

* „Bądź sobą, czyli kim?” *