25 maja 2015 Kate 0Comment

tumblr_nn2n6cCFTR1sfie3io1_1280
Drogi Obywatelu,

proszę o Twój głos w wyborach, w których stawka idzie o coś więcej niż kilka lat pełnienia wysokiego urzędu w Polsce. Chodzi o wiele lat skutecznego zarządzania polityką wewnętrzną i jej wpływ na kluczowe dla Ciebie resorty. Chodzi o zmianę kraju, w którym wiele spraw wymaga uporządkowania. Czas, aby na jego czele stanął odważny człowiek, który z uwagą i pełną odpowiedzialnością będzie pochylał się nad ważnymi dla niego kwestiami. Człowiek, dla którego sprawy własnego kraju staną się priorytetem.
Jeśli wygram, obiecuję, że Twoje życie nie będzie uzależnione od innych, za to oparte o stabilne relacje.  Gwarantuję Ci satysfakcjonującą pracę, zarobki adekwatne do Twojego zaangażowania i samodzielną decyzję o wieku emerytalnym. Możesz być spokojny o możliwości rozwoju, wolność wyrażania własnych opinii, współdecydowania i korzystania z przywilejów, których potrzebujesz. W zamian za zaufanie zapewnię Ci warunki życia, o których marzysz.

Wbrew pozorom ten najważniejszy wybór jest jeden. Podejmij mądrą decyzję i trzymaj się jej każdego dnia. Postaw na siebie zamiast oglądać się na innych. Zmień cokolwiek zamiast stać z założonymi rękami oczekiwań. Zamiast ustawiać się we froncie szczęśliwych zwycięzców lub uciemiężonych przegranych skup się na własnych zwycięstwach i porażkach, Polska da sobie radę, to Ty potrzebujesz wyborów. Zamiast głosować na zmianę zacznij sam ją realizować. Siebie uczyń prezydentem i premierem życia.
W tych wyborach każdy wynik będzie satysfakcjonujący, a co najważniejsze przełoży się na spełnione obietnice wyborcze.

Takiego zwycięstwa życzę każdemu!

O samodzielnym myśleniu przeczytasz więcej tutaj!